Бібліотеки повні людей: професійне свято відзначають бібліотекарі

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек! Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря – навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях і допомогти усвідомити значення бібліотеки суспільства знань, допомогти зрозуміти, що бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічниками і порадниками на шляху до знань і мудрості.

З нагоди свята Українська бібліотечна асоціація та Український інститут книги анонсували старт всеукраїнської акції «Бібліотеки повні людей».

Цей день пропонують провести у бібліотеці та розповісти про це у соціальних мережах. У межах акції можна ділитися приватними історіями, розповідати про цікавих бібліотекарів та улюблені бібліотеки, викладати фотографії та дописи з хештегом #деньубібліотеці.

Якщо Ви постійний відвідувач – привітайте інших відвідувачів та бібліотекарів зі святом! Якщо Ви вчитель чи вчителька, то проведіть урок у шкільній бібліотеці або сходіть на екскурсію в найближчу публічну бібліотеку. Зробіть фото із класом та поділіться ідеями бібліотечних уроків у соціальних мережах. Влаштуйте собі day out of office, проведіть день у бібліотеці разом із колегами, зробіть стрім чи фото. 

Щиро вітаємо усіх бібліотекарів із професійним святом! 
Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

 
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори