Global Teacher Prize 2019 – визначено переможців

Global Teacher Prize – це світова щорічна премія вчителів, які зробили видатний внесок у професію. Премію засновано фондом Varkey GEMS Foundation (ОАЕ) у 2014 році, щоб підкреслити важливість педагогів в усьому світі і що їхні зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні.

Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія, заснована Освіторією в 2017 році. Місія її – поділитися неймовірними історіями українських учителів і підкреслити важливість педагогів в містах і селах Україні.

У 2019 році до оргкомітету премії було подано більш як 2900 заявок з усієї України. У топі номінованих найбільше вчителів математики, фізики, англійської мови та вчителів молодших класів. Народне голосування і визначення найкращих проходило на офіційних сайтах премії та партнерів, зокрема, студії 1+1, і тривало з вересня цього року.

5 жовтня у Національній опері України відбулося урочиста церемонія оголошення призерів та переможців конкурсу.

Переможницею Global Teacher Prize Ukraine 2019 стала вчителька англійської мови, української мови і літератури з міста Мелітополя Наталія Кідалова. Окрім звання найкращої вчительки країни, Наталія Кідалова отримає 250 тисяч гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від «Освіторії».

Також під час церемонії оголосили переможців в інших номінаціях премії:

  • переможцем за підсумками народного голосування став учитель інформатики вінницької школи №20 Олег Слушний;

  • у номінації «Реалізація мрії» перемогла вчителька початкових класів з Хмельницького Леся Шевчук. Завдяки цій перемозі хмельницька школа №8 отримає спецтранспорт для доїзду в заклад дітей з ООП, а також перебудову басейну;

  • у номінації «Вибір серцем» від Наталії Мосійчук перемогла вчителька української мови та літератури Тетяна Лінійчук, друге місце посіла вчителька математики Олена Гіркевич. У цій номінації переможців обирали серед педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами. Тетяна Лінійчук отримає 70 тисяч гривень, Олена Гіркевич – 50 тисяч гривень;

  • премію вчителю хімії отримав Олександр Лисич. Він та його заклад отримають по 100 тисяч гривень;

  • у номінації «Вчитель-інноватор» перемогла Анна Величко. Вона поїде в Сідней на щорічну міжнародну конференцію Education Exchange від Microsoft;

  • у номінації «Учитель мистецтва» найкращою стала Маріанна Климчук. Вона поїде в Австрію на мистецький вікенд;

  • у номінації на реалізацію енергетичного проекту перемогла Наталія Пашковська.

Урочиста церемонія нагородження «вчительського Оскару» цьогоріч – це справжня червона доріжка, вечірні сукні та фраки, фотокамери, виступи зірок, тисячі глядачів та пряма трансляція на сайті 1+1. Свято проходило в космічній тематиці та під незмінним гаслом «ВчителіВажливі». 

 

«Завжди будьте чесними із собою та ніколи не припиняйте мріяти. Я завжди вірила в дива. І це якась магія – мрії оживають. Це відбувається зі мною просто зараз!», – промовила Наталія Кідалова зі сцени.

«Я живий приклад, що дива трапляються. Я шалено щаслива, що я вчителька. Якщо б я не отримувала жодної копійки, я б однаково ходила би на роботу», – додала вона.

Global Teacher Prize Ukraine – сьогодні не лише яскраве й зіркове вшанування професії, а й найкраща можливість долучити українських учителів до світової освітянської спільноти.

Інна Михальченко, 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
GlobalTeacherPrize,GlobalTeacherPrizeUkraine

Схожі публікації


Догори