Уряд схвалив подальше послаблення карантину

На засіданні Уряду 3 червня 2020 року було ухвалено рішення про подальше поступове зняття карантинних обмежень.

Виступаючи на засіданні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що зараз Україна продовжує перебувати на плато захворюваності.

«Ось уже тиждень кількість тих, хто захворів, у нас фактично і не росте, і не падає. Тому ми маємо залишатися обережними та відповідальними», – підкреслив він.

Прем’єр-міністр додав, що наступні послаблення карантинних обмежень стосуватимуться роботи закладів громадського харчування, церковних служб та запуску авіасполучення.

«З 5 червня ми запустимо внутрішні авіаперельоти, а з 15 червня закордонне авіасполучення. Так само ми хочемо, аби з 5 червня кафе та ресторани почали приймати відвідувачів всередині. Звичайно, всі правила по дистанції та дезінфекції мають виконуватися», – наголосив Прем’єр-міністр.

Також з 5 червня дозволяється:

🔹приймання відвідувачів у приміщеннях закладів громадського харчування, за умови дотримання протиепідемічних заходів;

🔹особам старше 60 років дозволяється не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;

🔹проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м.кв;

🔹проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

За матеріалами –  Урядового порталу 

карантин

Схожі публікації


Догори