Уряд і профспілки: соціальний діалог працює

Уряд і профспілки: соціальний діалог працює27 березня 2013 року на розгляд Уряду виносилося питання про підвищення зарплат працівникам бюджетної сфери. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров у вступному слові на черговому засіданні Кабінету Міністрів.

Зокрема, Прем’єр-міністр наголосив, що у 2012 році посадові оклади працівників бюджетної сфери переглядалися шість разів поспіль і таку політику Уряд продовжує.

«На доручення Президента України, після тривалих консультацій з профспілками, сьогодні на розгляд Уряду виноситься рішення щодо чергового підвищення з 1 січня поточного року розміру першого тарифного розряду ЄТС, – повідомив Микола Азаров. – Відповідно підвищаться всі посадові оклади працівників бюджетної сфери. Одночасно ми продовжуємо відновлення диференціації в оплаті праці працівників за 1-5 тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки. Зрівнялівки більше не буде».

Микола Азаров повідомив, що в цілому підвищення отримають майже 3,5 млн. працівників освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери та інших бюджетних галузей.

При цьому Прем’єр-міністр особливо звернув увагу усіх працівників бюджетної сфери, що вони отримають перерахунок за січень-березень цього року, виходячи із нових розмірів посадових окладів.

Завантажити витяг зі вступного слова dopovid.doc [27.5 Kb][184] Завантажити Переглянути документ онлайнЗа матеріалами Урядового порталу

Схожі публікації


Догори