Радіодиктант національної єдності-2020

У День української писемності та мови українці писатимуть Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності, який розпочнеться о 9:00. 

Початок диктанту – 9:15.

Текст радіодиктанту в студії зачитає відома акторка Римма Зюбіна. Цьогорічний текст створив письменник і видавець Іван Малкович, а науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Координатор проєкту – Дмитро Хоркін.

Час для надсилання готового тексту – астрономічна доба. 

Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.

Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Уже традиційно в читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського облаштували місце для написання радіодиктанту, куди запросили багато відомих українських діячів та зірок: Катерину Павленко та Тараса Шевченка з гурту Go_A, Івана Леньо («Kozak System»), Марка Галаневича («ДахаБраха»), акторів Ахтема Сеітаблаєва, Сергія Калантая, Геннадія Попенка, акторку Наталію Сумську, учасника Дитячого Євробачення-2020 від України Олександра Балабанова та багато інших.

Наживо з бібліотеки журналісти «Суспільної студії» розкажуть та покажуть, як пишуть диктант відомі українці.

Двадцятий ювілейний диктант має бути особливим – кажуть організатори від «Суспільної студії», і хочуть показати багаторічну історію радіодиктанту з допомогою людей, які вже зробили написання власною традицією. Про це розкажуть і писатимуть із нами в прямому ефірі українці з усієї країни, в Об’єднаних Арабських Еміратах, Лівані, Німеччині, Словаччині, Австралії – навіть у Канаді, де на цей час буде друга ночі!

Тож приєднуйтеся! Пишімо разом Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності!  

 
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори