Акція протесту у Києві: разом за свої права (+фоторепортаж)

7 жовтня 2021 року – у Всесвітній день дій за гідну працю – у Києві відбулася всеукраїнська акція протесту профспілок проти політики влади щодо утискання прав та гарантій людей праці. 

Федерація профспілок України очолила протестну ходу від всеукраїнських профспілок різних галузей та профоб’єднань, яка пройшла центральними вулицями столиці до Будинку Уряду. 

Біля Кабінету Міністрів України власне і відбувся мітинг, на якому озвучено профспілкові вимоги до влади від усіх галузей.

Профспілка працівників освіти і науки України взяла солідарну участь у акції і передала основні вимоги до влади проти звуження прав та гарантій спілчан-освітян. 

Делеговані представники пішли на зустріч із керівництвом Уряду. Серед них – заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Чабанюк. 

Переговорна група від профспілок на зустрічі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем озвучила основні вимоги профспілкової акції, а представники від всеукраїнських профспілок доповнили їх проблематикою від галузей.

«Розумію роль профспілок їх вагу та цінність», – наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль спілкуючись із делегацією. 

Заступниця Голови Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Чабанюк, зокрема, підняла питання заробітних плат учителів, стипендіального забезпечення, надбавок і доплат тощо. І передала повний перелік вимог від освітян Денису Шмигалю. 

У зустрічі з представниками профспілок брали участь Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економіки України Олексій Любченко, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради Анатолій Кінах, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник. ТСН про акцію протесту: центр Києва перекрили представники профспілок


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
деньдій,акціяФПУ

Схожі публікації


Догори