День захисників і захисниць України

Щорічно в жовтні українці вшановують захисників і захисниць нашої Батьківщини, а також згадують тих, хто віддав життя за свободу України.

Саме 14 жовтня ми віддаємо шану героям, які захищали і захищають українську незалежність. Особливо актуальним це свято стало за часів військового конфлікту, коли наші бійці щодня ризикують життям на сході.

Дата відзначення свята встановлена Указом Президента у 2014 році і обрана невипадково, адже у цей день християни святкують Покрову Пресвятої Богородиці. Адже, як відомо, ця свята була покровителькою запорізьких козаків. Цього ж дня також відзначається День українського козацтва.

У липні цього року Верховна Рада України на своєму засіданні підтримала законопроєкт, який перейменовує День захисника України на День захисників та захисниць України. І вже на це святкування буде належним чином вшановано жінок та чоловіків – захисників незалежності і територіальної цілісності України.

 

Шановні наші захисники та захисниці!

Ми щиро вітаємо вас із цим святом! Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам'ятатимемо завжди.

Нехай Пресвята Богородиця береже всіх нас під своїм Покровом і якнайшвидше дарує мир та спокій нашій землі!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори