Зустрічаємо Новий 2012 рік

Зустрічаємо Новий 2012 рікДо Нового року майже не залишилося часу. Уже всі визначилися де і з ким його зустрічати. Залишилося головне – створити святковий настрій собі і близьким!

Рік чорного водяного Дракона

2012-й – рік водяного Дракона. Ми відзначаємо Новий рік за григоріанським календарем. А дракон у свої «законні» права вступає лише 23 січня о 9:39 за київським часом. Але, не бажаючи образити господаря 2011-го, Кролика (Кота), у цю новорічну ніч «піддобрювати» рекомендують усе-таки Дракона. До того ж, запевняють експерти та фахівці фен-шуй, використовувати символи майбутнього року наприкінці нинішнього – цілком допустимо.
Дракон – це єдина міфічна істота серед тварин китайського гороскопу. Тому все, що з ним пов’язане, супроводжуватиметься якоюсь містикою. Рік прогнозують насиченим різними загадковими подіями.

Ялинка: вибираємо місце

Отже, почнемо з головного – ялинки. Для того щоб не нашкодити собі, її не рекомендується ставити на сході та заході квартири.

Вічнозелена красуня на сході може накликати на родину хвороби, а на заході –фінансові втрати та пониження на посаді.

Щоб, навпаки, поліпшити фінансову ситуацію, ялинку цьогоріч радять ставити на північному заході будинку. Якщо поліпшення потребують романтичні відносини – на південному заході.

Як і у чому зустрічати свято

Зустрічати Новий рік радять у яскравому вбранні насичених кольорів. Тим, хто звик відзначати його солодким сном, дизайнери рекомендують потішити себе яскравою різнобарвною постільною білизною. Це, мовляв, теж як костюм зарахується.

Але обов'язково – щоб у новорічному вбранні був присутній чорний або чорно-золотистий колір. Це може бути як і самостійний колір вбрання (хоча виглядатиме це не буде святково), так і окремий помітний аксесуар – наприклад, ремінь, намисто, прикраса для волосся, кулончик, браслет тощо.
Чорний та золотий, на переконання асторологів, активують міць Дракона, а тому особисто для вас 2012 рік вийде енергійним та щасливим.

Ще один важливий аспект — у новорічну ніч потрібно «блищати»! Чим завгодно – коштовностями, яскравими прикрасами, зачіскою, закріпленою золотистим чи сріблястим лаком для волосся... Дракон – істота карнавальна, а тому із вдячністю сприйме будь-яку яскраву прикрасу.

Новорічний стіл

На святковий стіл можна ставити все, що завгодно – від звичайної картоплі з м’ясом та традиційними салатами до вишукано-екзотичних східних страв.

Головне – від душі приправити гострими, «вогняними», прянощами – молотим чи запашним перцем, мускатним горіхом, імбирем, гвоздикою...

Якщо з такими гострими приправами ви з якихось причин «не товаришуєте», то додайте вогника іншими методами – наприклад, запаліть маленькі свічечки.

А для того, щоб задобрити водяну стихію року, що наступає, фахівці радять приготувати страви з риби або морепродуктів. Причому, бажано, щоб страви на новорічному столі мали круглу форму (котлетки, тістечка), адже Дракон харчується перлами.

Що бажати у Рік Дракона

Насамперед, бажайте усім добра. За кілька хвилин до півночі посміхніться, наберіть повні груди повітря, подумки подякуйте року, що минає, за все хороше і тепле. Спробуйте знайти хоч часточку світлого навіть у неприємностях і скажіть «дякую» щиро.

А коли годинники повідомлять вам про початок нового року, так само щиро зверніться до нового господаря року – Дракона – привітайте його та попросіть справедливості для себе та своїх рідних.

Запам'ятайте – побажання добра і радості не лише для себе, а і для рідних – один із найважливіших аспектів правильної зустрічі Нового, 2012 року!
Щедрого Нового року та казкових Різдвяних свят!
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки
0
29 грудня 2011
2 199

Схожі публікації


Догори