В українській Вікіпедії стартував Тиждень української мови та літератури!

День української писемності та мови завжди був важливим святом, але особливої ваги він набув цього року – українська мова і література є важливим маркером нашої ідентичності в момент, коли вся Україна бореться з російською збройною агресією.

З цієї нагоди Міністерство культури та інформаційної політики спільно з ГО «Вікімедіа Україна» розпочали «Тиждень української мови та літератури у Вікіпедії», який триватиме з 9 до 30 листопада.

Мета проєкту – створити і поліпшити якомога більше статей на цю тематику в україномовному розділі Вікіпедії.

До кампанії організатори закликають долучитися всіх охочих. Для цього потрібно зареєструватися у Вікіпедії та написати нову чи вдосконалити наявну статтю на тему української мови та літератури.

Із повномасштабним вторгненням рф популярність Вікіпедії в Україні значно збільшилася і мільйони громадян звертаються до проєкту для того, щоб дізнатися корисну інформацію та отримати важливий контекст. Однак Вікіпедія – це проєкт, який постійно розвивається, і чимало статей українською мовою або ще загалом не створені, або потребують поліпшення. Саме для цього організатори і оголосили «Тиждень української мови та літератури у Вікіпедії».

Для найактивніших учасників та учасниць, а також для авторів найкращих статей, передбачені сувеніри та призи.

Долучайтеся!

 

Довідково

Українська Вікіпедія – це найбільша україномовна енциклопедія, зараз вона нараховує понад 1,2 мільйона статей.Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори