Головними розпорядниками бюджетних коштів розпочато підготовку бюджетних запитів до проекту Держбюджету на 2015 рік

Головними розпорядниками бюджетних коштів розпочато підготовку бюджетних запитів до проекту Держбюджету на 2015 рікМіністерством фінансів України спрямовано лист головними розпорядниками бюджетних коштів «Щодо підготовки бюджетних запитів до проекту державного бюджету на 2015 рік та проекту прогнозу державного бюджету на 2016-2017 роки», який розміщено на його офіційному сайті.

У листі, зокрема, зазначається, що при розрахунку граничних обсягів видатків на 2015 рік враховано прогнозний індекс споживчих цін у розмірі 105,4 % грудень до грудня.

Мінімальну заробітну плату у 2015 році пропонується встановити у розмірах: з 1 січня – 1 257 гривень; з 1 грудня – 1 284 гривні.

Розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС планується визначити з урахуванням збереження грошового розриву між цим показником та мінімальною заробітною платою, що склався у поточному році.

Враховуючи наслідки наради у Прем`єр-міністра України від 26 травня 2014 року, таке підвищення розмірів мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС має бути забезпечено в межах фонду оплати праці, визначеного на рівні поточного року.

Мінфіном наголошено, що головні розпорядники мають вжити заходів щодо проведення структурних реформ у галузях, здійснити аналіз галузей з високим рівнем зайнятості, забезпечивши упорядкування чисельності працюючих (з урахуванням досягнення ефективного функціонально-кількісного складу працюючих та навантаження, зниження рівня зайнятості через природне вивільнення кадрів) та оптимальний взаємозв'язок рівня оплати праці працівників з рівнем їх підготовки і кваліфікації, складністю та якістю праці тощо.

Завантажити документ lyst_minfin.doc [110 Kb][186] Завантажити Переглянути документ онлайн


Управління соціально-економічного захисту

Схожі публікації


Догори