ЦК Профспілки наполягає на визначенні розмірів посадових окладів за всією ЄТС із застосуванням законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати

Федерація профспілок України

Лист від 05.05.2010 № 02-7/195

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 і від 25 жовтня 2008 р. № 939» і вважає за необхідне внести пропозиції Міністерству праці та соціальної політики України щодо передбачення в п. 1 проекту постанови норми про встановлення в 2010 році посадових окладів (ставок заробітної плати), виходячи із розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на рівні законодавчо затвердженої мінімальної заробітної плати з дотриманням термінів її введення.
У зв’язку із цим в п. 3 проекту зобов’язати керівників бюджетних установ та організацій забезпечити перерахунок розмірів посадових окладів працівників та виплату заробітної плати, виходячи із норми п. 1 постанови, а п.4 вилучити.

Заступник голови профспілки Г.Ф.Труханов

Схожі публікації


Догори