Лист-відповідь Генеральної прокуратури України

Прокуратура України
ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

01011, Київ-11, вул. Різницька, 13/15
27.02.2009 № 0711/1-12757-06
Голові Профспілки працівників
освіти і науки України
Сачкову Л.С.
01012, м. Київ, майдан Незалежності, 2


Ваше звернення щодо встановлення Кабінетом Міністрів України посадових окладів (тарифних ставок) працівників бюджетних установ виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду 545 гривень на місяць розглянуто.

Повідомляю, що зазначене положення передбачено ст.55 Закону України „Про Державний бюджет України на 2009 рік". Водночас відповідно до ст. 96 КЗпП України формування тарифної сітки проводиться на основі тарифної ставки працівника першого розряду, яка встановлюється в розмірі, що перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати.

Питання щодо упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної сфери на основі Єдиної тарифної сітки буде розглядатися Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики і праці. У проекті рішення Комітету пропонується узгодити норми Кодексу законів про працю України та Закону України „Про Державний бюджет України на 2009 рік". У засіданні Комітету візьмуть участь представники Генеральної прокуратури України.

Також Ваше звернення надіслано до Кабінету Міністрів України для розгляду піднятих у ньому питань.

Начальник управління захисту прав і свобод громадян О. Денисюк
Лист

Схожі публікації


Догори