Відповідь з Адміністрації Президента України на звернення щодо розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС

Адміністрація Президента України

10.08.2010 № 03-01/1857

Керівникові Спільного представницького органу профспілок
на національному рівні, голові Федерації профспілок України
В.Г.ХАРА

Шановний Василю Георгійовичу!

За дорученням Президента України В.Ф.Януковича розглянуто звернення Спільного представницького органу профспілок на національному рівні і голів галузевих профспілок України щодо встановлення розміру посадових окладів (тарифних ставок) працівників бюджетної сфери за розрядами Єдиної тарифної сітки на основі окладу (ставки) працівника першого тарифного розряду на рівні мінімальної заробітної плати.
Повідомляємо, що пропозиції, висловлені представниками профспілок, заслуговують на увагу. Адже сьогодні чинні нормативно-правові акти за умов зростання соціальних стандартів повною мірою не вирішують проблему вдосконалення структури та умов оплати праці працівників бюджетної сфери та підвищення якості кадрового потенціалу.
Слід зазначити, що важливі питання соціально-трудових відносин і поліпшення умов оплати праці працівників мають вирішуватися шляхом ведення переговорів та консультацій між сторонами соціального діалогу в ході укладання та реалізації Генеральної угоди, регіональних та галузевих угод, а також обговорюватися на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради.
На виконання ініційованих Президентом України заходів із реформування соціально-економічної сфери та запровадження ефективної кадрової політики Кабінетом Міністрів України здійснюється підготовка відповідних проектів законодавчих актів, які невдовзі будуть розглянуті на засіданні Комітету з економічних реформ при Президентові України.
З огляду на зазначене звернення представників професійних спілок надіслано згідно з компетенцією для опрацювання до Кабінету Міністрів України, який поінформує Вас про результати.

З повагою
Перший заступник Глави Адміністрації Президента України
І.Акімова

Схожі публікації


Догори