Повідомляє фінансове управління ЦК Профспілки

Повідомляє фінансове управління ЦК Профспілки Фінансове управління ЦК Профспілки інформує про те, що з 1 жовтня змінюється розмір максимального обмеження – максимальної суми доходів застрахованих осіб, з якої сплачується (нараховується та утримується) єдиний соціальний внесок. Зміна розміру цього показника відбуватиметься за двома параметрами:

– за рахунок запланованого ще на початку року збільшення бюджетного показника прожиткового мінімуму на одну працездатну особу з 960 грн до 985 грн;

– за рахунок кратної величини, що визначає розмір максимального обмеження, – з 15 до 17 прожиткових мінімумів на одну працездатну особу.

Отже, величина, з якої обчислюватиметься ЄСВ з 1 жовтня, становить 16745 грн.

Нагадаємо, що встановлення максимального обмеження на рівні 17 прожиткових мінімумів – це нововведення Законом України від 08.07.2011 р. № 3668-VI «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», яким з 1 жовтня внесено відповідні зміни до п.4 частини першої ст.1 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Цим пунктом визначено термін «максимальна величина бази нарахування єдиного внеску».

Фінансове управління ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори