1 грудня – підвищення пенсійних виплат

1 грудня – підвищення пенсійних виплатУ грудні в Україні збільшуються всі види пенсійних виплат. Перерахунок відбудеться у зв'язку зі зростанням прожиткового мінімуму.

Відповідно до Державного бюджету України на 2013 рік з 1 грудня відбудеться чергове підвищення прожиткового мінімуму. У зв'язку з цим з грудня буде підвищено розмір відповідних пенсійних виплат.

Перерахунку підлягають:

• мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормовий стаж – для непрацюючих пенсіонерів;
• мінімальні пенсійні виплати, державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, підвищення ветеранам війни, підвищення жертвам нацистських переслідувань та дітям війни, пенсії за особливі заслуги перед Україною – незалежно від факту роботи пенсіонера.


Мінімальна пенсія становитиме 949 гривень. Перерахунок відбудеться автоматично і не потребуватиме додаткових заяв чи довідок.

З 1 грудня прожитковий мінімум у розрахунку на місяць на одну особу становитиме 1176 гривень, для дітей віком до 6 років – 1032 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років – 1286 гривень, для працездатних осіб – 1218 гривень, а для осіб, які втратили працездатність, – 949 гривень.


Відділ соціальних питань і охорони праці

Схожі публікації


Догори