Обговорення проблем молодих вчителів

    27.04.2011 року у місті Донецьку обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України провела засідання круглого столу з проблем молодих вчителів середніх загальноосвітніх та викладачів вищих навчальних закладів.
    Зал засідань Будинку профспілок зібрав близько 60 молодих педагогів з районів та міст Донецької області і викладачів вищих навчальних закладів.
    В роботі круглого столу взяли участь: заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Гарбаренко Л.А., керівник Центру молодіжних ініціатив Федерації профспілок України Майданюк В.П. На засідання були запрошені відповідальні працівники управління освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Донецької громадської організації «Центр законодавчих ініціатив», управління у справах сім’ї, молоді та міжнародних зв’язків, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
    Голова Донецької обласної організації Профспілки Горшкова А.С. у своєму виступі проінформувала учасників засідання про проведену роботу територіальною організацією з молодими фахівцями, перспективи цієї роботи, а також запросила учасників до активного обговорення проблемних питань та внесення конкретних пропозицій щодо їх вирішення.
    Незважаючи на дещо різні умови праці молодих вчителів та викладачів у виступах прозвучали спільні думки та побажання докласти зусиль для вирішення наступних невідкладних проблем, а саме забезпечення:
    – належного рівня оплати праці;
    – службовим житлом за програмою молодіжного кредитування;
    – відповідного рівня матеріально-технічного бази навчальних закладів;
    – належного медичного обслуговування;
    – умов для адаптації молодих педагогів.
    Учасниками круглого столу були висловлені побажання щодо внесення до Генеральної угоди окремого розділу «Молодіжна політика» та «Програми престижності педагогічної праці».
    Присутні схвалили проекти Положень про постійно діючі комісії по роботі з молодими педагогами міської, районної організації Профспілки працівників освіти і науки України та прийняли звернення до президії обласного комітету галузевої Профспілки щодо необхідності розробки та затвердження обласної Програми по роботі з молодими вчителями, викладачами – членами Профспілки на 2012-2015 рр.
0
5 травня 2011
3 266
---

Схожі публікації


Догори