Збройні Сили України – наші міцні захисники!

Щороку 6 грудня відзначається день на честь Збройних Сил України. 

Традиція ведеться із від 1993 року, адже саме 6 грудня 1991 року набрав чинності Закон України «Про Збройні Сили України», а 1993 року цю дату обрали днем відзначення і висловлення вдячності українським військовослужбовцям.

Незважаючи на досить коротку офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, її бойові традиції формувалися у перемогах українців ще з часів Київської Русі.

Сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх предків, як і в часи ординської навали, мужньо і самовіддано захищають Україну від повномасштабної війни рф. 

До війни в цей день відбувалися урочисті церемонії покладання квітів до могили невідомого солдата, урочисті збори, тематичні заходи у навчальних закладах, церемонії вручення державних нагород, святкові концерти... 

Сьогодні ж наші ЗСУ та інші військові формування міцно тримають позиції та навіть найскладніших напрямках фронту і гідно дають відсіч ворогу! І ми віримо, що наша перемога уже близько! 

Бажаємо усім нашим воїнам міцності духу, незламної волі, козацького здоров'я та гарту і надійного родинного тилу! Чекаємо вас додому! 

Слава всім, хто воює за Україну!

Героям Слава! 


Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори