Вітаємо із Днем Збройних Сил України!

День Збройних Сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році і відзначається щорічно 6 грудня. 

Збройні Сили України – це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

Збройні Сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України є Президент України. Безпосереднє керівництво Збройними силами України в мирний та воєнний час здійснює Головнокомандувач Збройних Сил України.

Збройні сили України перебувають у підпорядкування міністерства оборони. Види Збройних сил України – сухопутні війська, повітряні сили, військово-морські сили.

Сьогодні українські воїни – це обличчя нової української армії з її незнищенним духом мужності, пам’яттю про героїчне минуле та орієнтацією на майбутнє!  

 


1
5 грудня 2020
1 923

Схожі публікації


Догори