Освітяни Тячівщини – воїнам АТО

Освітяни Тячівщини – воїнам АТООсвітяни ніколи не стояли осторонь суспільних проблем. І зараз враховуючи ситуацію на сході України працівники закладів та установ освіти Тячівщини виступили з ініціативою допомогти захисникам Вітчизни.

Протягом вересня – жовтня зібрано 220 тисяч гривень, які передані у волонтерські центри для придбання матеріального забезпечення воїнам АТО, для екіпірування добровольців-колег, які призвані в збройні сили.

У грудні 2014 року ініційовано збір коштів для придбання транспортних засобів для 128 гірськопіхотної бригади та Мукачівської прикордонної комендатури, де виконують свій громадянський обов’язок мобілізовані колеги, вчителі – сіячі розумного, які змушені поміняти ручку та книгу на автомат.

Понад 300 тисяч гривень зібрано через волонтерський центр «Горгани» та придбано 4 автомобілі для потреб захисників країни.

Керівництвом управління освіти (начальник відділу освіти – Марія Думнич) та районної організації Профспілки працівників освіти (голова – Іван Малешко) передано перший автомобіль воїнам АТО. На черзі наступні три.

Поряд з тим, учнями та працівниками загальноосвітніх закладів району виготовляються маскувальні сітки, збираються і передаються продуктові набори, солодощі, готуються новорічні подарунки для дітей із зони АТО.

Іван Малешко, голова Тячівської районної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори