Стипендіальне забезпечення студентів – звернення ЦК Профспілки

Стипендіальне забезпечення студентів – звернення ЦК ПрофспілкиЦК Профспілки працівників освіти і науки України ще раз звернувся до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки з приводу необхідності підвищення рівня стипендій студентам вищих навчальних закладів не менше, ніж розмір прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць.

Попередня відповідь профільного міністерства не задовольняє студентську молодь, а їх лише в лавах освітянської Профспілки – понад 519 тисяч.

Рівень матеріального забезпечення переважної частини студентів унеможливлює задоволення їхніх найнеобхідніших життєвих потреб.

На сьогодні розмір стипендії
для студентів університетів, академій, інститутів, з урахуванням її підвищення з вересня поточного року, становить 825 гривень, коледжів, технікумів, педагогічних училищ – 622 гривні, що відносно середнього прожиткового мінімуму складає лише 62% та 46,8%.

ЦК Профспілки від імені студентів, які саме зараз навчаються у вищих навчальних закладах, висловлює їхню стурбованість із приводу низького рівня стипендіального забезпечення, особливо в умовах стрімкого підвищення цін та тарифів на продукти харчування, товари та послуги, зокрема на житлово-комунальні, а також зростання рівня інфляції, який, починаючи з вересня 2012 року, досяг 76%.

Завантажити документ kmu_stupendii.pdf [249.16 Kb][120] Завантажити Переглянути документ онлайнВідділ студентської молоді ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори