Студенти-правники зібрали понад 7 000 гривень для АТО

Студенти-правники зібрали понад 7 000 гривень для АТО24 листопада у Львівському національному університеті імені Івана Франка, як ніколи, пахло солодощами й випічкою. Мабуть, у кожному кабінеті смакували до кави домашнього сирника чи пампушка, адже пройти повз стіл із наїдками було ой-як нелегко…

24 листопада 2014 року Об’єднання студентів-правників спільно зі студентською радою юридичного факультету влаштували на факультеті благодійний ярмарок «Подаруй бійцю тепле Різдво», де за пожертву можна було придбати солодощі, виготовлені студентами-юристами. Гарне поєднання приємного з корисним – купуєш домашні смаколики й допомагаєш зібрати кошти для АТО.

Про результати акції розповідають голова студентської ради юридичного факультету Ірина Угриновська та голова Об’єднання студентів-правників Марта Яцура: «До ярмарку готувалися близько тижня. Зокрема, розподіляли між собою завдання, інформували зацікавлених і, найголовніше, виховували в собі кулінара – випікали солодке. Чесно кажучи, не очікували настільки гарного результату, а підрахувавши зібрані кошти, зрозуміли, що усі ми й справді є великою й дружною родиною. Такі акції надзвичайно зближують людей, адже добрі наміри завжди єднають».

Дівчата діляться результатами зібрали 7 187 гривень. Кажуть, були й такі люди, які нічого не купували, просто долучаючись коштами.

Кожен, хто підтримав благодійну акцію, отримав у подарунок пам’ятну наклейку «Я подарував бійцю тепле Різдво». Усі зібрані кошти будуть передані для закупівлі приладів нічного бачення бійцям АТО.

До слова, студенти-правники вже не вперше організовують подібні збори коштів. Так, у вересні було зібрано близько 11 000 гривень, у жовтні – більше 8 000. Однак, на цьому організатори обіцяють не зупинятися…

Прес-служба Первинної профспілкової організації працівників ЛНУ ім. Івана Франка


Студенти-правники зібрали понад 7 000 гривень для АТОСтуденти-правники зібрали понад 7 000 гривень для АТО

Студенти-правники зібрали понад 7 000 гривень для АТОСтуденти-правники зібрали понад 7 000 гривень для АТО

Студенти-правники зібрали понад 7 000 гривень для АТОСтуденти-правники зібрали понад 7 000 гривень для АТО

Схожі публікації


Догори