Допомагаємо нашим солдатам

Допомагаємо нашим солдатамПротягом жовтня-листопада за ініціативою адміністрації та первинної профспілкової організації Вигінської школи Білгород-Дністровського району були проведені акції в підтримку наших солдат в зоні АТО.

Учні школи провели ярмарок, на якому продавали свої вироби та зібрали 6оо гривень. До їхнього внеску долучилися працівники школи, які зібрали 1500 гривень та принесли консервовані продукти.

На зібрані кошти було придбано теплі речі та предмети гігієни для бійців АТО. Діти також намалювали малюнки, написали листи солдатам. Все це було відіслано в місто Лисичанськ воїнам другої прикордонної застави ОБК м. Білгорода-Дністровського.

З радістю отримали у відповідь від своїх земляків фотографії на фоні наших малюнків, і 26 листопада відправили чергову посилку.

А з 1 грудня в школі розпочалася акція «Зроби подарунок солдату» – діти разом зі своїми батьками робитимуть обереги, подарунки, які плануються відправити нашим захисникам напередодні новорічних та різдвяних свят, щоб вони відчули затишок і тепло рідних домівок.

Тетяна Гонтарєва,
голова Білгород-Дністровської районної організації Профспілки


Допомагаємо нашим солдатам

Схожі публікації


Догори