Тернопільська обласна організація Профспілки підтвердила свою репрезентативність

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 №73, Комісією відділення НСПП в Тернопільській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців, здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Тернопільської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до Відділення документів Тернопільська обласна організація Профспілки визнана такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні.

Під час останнього засідання президії Тернопільської обласної організації Профспілки в урочистій обстановці начальник відділення НСПП в Тернопільській області Н. Шершньова вручила голові організації Л. Мокей Свідоцтво про визнання вищезазначеної профспілки такої, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

На завершення зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з метою забезпечення здійснення соціального діалогу в області.

Пресцентр Тернопільської облорганізації Профспілки 

Схожі публікації


Догори