Робочі заходи на Хмельниччині

15 березня 2023 року в Будинку Федерації профспілок області відбулося засідання президії та нарада голів Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка зібрала майже 70 осіб – голів профкомів, активістів, гостей. 

У роботі наради взяли участь заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк, директорка Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Дарія Басюк, начальник управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області Валерій Олійник, ректорка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура, державний секретар Міністерства внутрішніх справ України, представниця ревізійної комісії обкому Профспілки Інна Ящук. 

Зі вступним словом виступив голова Хмельницького обласної організації Профспілки Анатолій Яримюк. 

Сергій Романюк ознайомив присутніх із особливостями діяльності Профспілки в умовах воєнного стану. Висвітлив питання соціального діалогу з органами державної влади на найвищому, зокрема, повідомив про хід виконання Галузевої угоди, роботу з МОН тощо.

Заступник Голови Профспілки проаналізував окремі статті нового Положення про атестацію педагогічних працівників. Також значну увагу приділив питанням оплати праці та доплат за престижність педагогічної праці, використання освітньої субвенції, особливостей роботи за сумісництвом, укладання строкових трудових договорів з педпрацівниками які досягли пенсійного віку, фінансування медоглядів та інше.

Дарія Басюк поінформувала учасників наради про підсумки роботи Департаменту освіти та  науки Хмельницької обласної державної адміністрації у 2022 році.

Далі виступив Валерій Олійник і поділився інформацією про діяльність Державної служби якості освіти у Хмельницькій області та особливості моніторингу якості освіти в навчальних закладах області під час війни. 

Ректорка Інна Шоробура розповіла про особливості діяльності гуманітарно-педагогічної академії під час дії воєнного стану, зокрема, про освітній, соціальний, волонтерський, творчий та спортивний напрями роботи закладу вищої освіти. 

У форматі відеозв’язку перед учасниками наради виступила Інна Ящук, яка ознайомила учасників з поточною діяльність Міністерства внутрішніх справ України та про створення безпекового середовища для учасників освітнього процесу.

Також на нараді були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.


 

Хмельницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори