Волинь: розширене засідання президії з актуальним порядком денним

19 вересня 2023 року в місті Ковель пройшло розширене засідання президії обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки. У роботі заходу взяли участь голови районних, міських, територіальних організацій Профспілки, голови ППО працівників вузів, начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Віктор Васильович Бичковський.

Голова Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Василь Григорович Грановський доповів про роботу Профспілки на всеукраїнському рівні, діяльність обласної організації Профспілки стосовно оплати праці педагогічних та науково-педагогічних працівників, спільної роботи з напрацювання проекту державного бюджету на 2024 рік, видатків на освітянську галузь та організацію відпочинкових заходів дітей в літній період 2023 року. 

«Завдяки налагодженим дружнім відносинам з Профспілкою працівників освіти Литовської республіки, в минулому та в цьому році отримано запрошення для дітей, батьки яких працюють в закладах та установах освіти, є членами нашої Профспілки і захищають суверенітет і цілісність України, організовувались заходи з ознайомлення з культурно-історичної спадщини Литви. Цього року такі заходи «Літо дружби» для дітей України проходили з 7 до 13 серпня 2023 р. в кількості 30 осіб у таборі «Indiеgo» – у мальовничому куточку Литви, селищі Арістава. Діти мали змогу відпочити та познайомитися з культурою та історією країни», – зауважив голова. Також розглянули питання підготовки до відзначення професійного свята Дня працівників освіти. 

Сергій Вадимович Сезьомін, голова Ковельської міської організації Профспілки працівників освіти і науки розповів про роботу організації в умовах воєнного стану: «На сьогодні організація Профспілки нараховує 580 членів профспілки, що об’єднані в 35 первинних організацій. Профспілкова команда міста має свої прості, але дієві принципи роботи: вміти слухати, розділяти різні погляди та думки; не давати обіцянок, якщо немає гарантії їх виконання; стримувати свої емоції, керуючись відчуттям самоконтролю; ніколи не забувати жодного прохання про допомогу». 

До слова було запрошено начальника управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Віктора Васильовича Бичковського, який розповів про стан освіти та науки міста Ковель.  Стержнем успіхів освітян міста у навчанні та вихованні підростаючого покоління є співпраця міського комітету профспілки з управлінням освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради. Організації злагоджено працюють та тримають в полі зору всі проблеми працівників освіти міста: оздоровлення, відпочинок, заробітна плата та робочі місця, безпечна праця, правових захист та матеріальна підтримка, спортивна, культурно-масова робота, навчання та розваги та інше.

Семінар з трудового законодавства провів заступник голови Волинської обласного організації Профспілки Олександр Сергійович Матвіїшин. Всі присутні мали змогу поставити актуальні питання стосовно законодавства та отримати компетентну відповідь. 

У результаті обговорення питань, обміну інформацією було прийнято відповідні постанови і рішення.

Учасники семінару ознайомилися з роботою навчальних закладів і профспілкових організацій : Ліцей №7, станція юних натуралістів; ЗДО №12 «Золота рибка» Ковельської міської ради.

Деякі голови територіальних профспілкових організацій були нагороджені нагрудним знаком ЦК Профспілки «Профспілковий лідер»

 

Волинська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори