Розширене засідання президії обкому Профспілки

16 лютого 2023 року в онлайн-режимі на платформі Microsoft Teams відбулося розширене засідання президії Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, у роботі якого взяли участь працівники апарату, члени президії обкому Профспілки, голови міських, районних, об’єднаних організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій закладів вищої, фахової передвищої,  професійної (професійно-технічної) освіти.

На порядок денний були винесені близько 20 важливих питань про підсумки роботи з основних напрямів статутної діяльності обласної організації Профспілки у 2022 році, зокрема: про стан та динаміку профспілкового членства і мережу організаційних ланок обласної організації Профспілки; про виконання профспілкового бюджету та кошторис на 2023 рік; про правозахисну роботу та охорону праці; про інформаційно-комунікаційну роботу; про підсумки передплати профспілкових видань на 2023 рік тощо.

Також президією затверджено керівний склад Ради молоді та Ради ветеранів, посадові інструкції голови та заступника голови обласної організації, положення про онлайн-конкурс «Світ мого захоплення. Жити на Повну!» серед ветеранів праці обласної організації Профспілки та проєкт тексту Угоди між Управлінням освіти і науки Черкаської облдержадміністрації та Черкаською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

Засідання президії пройшло у формі ділового конструктивного діалогу. Ухвалені відповідні постанови, які будуть надіслані організаційним ланкам Профспілки для виконання і керівництва в роботі.

Завдяки соціальному партнерству та тісній співпраці робимо спільну корисну справу на захист прав і гарантій спілчан.

Тримаємо стрій! Разом наближаємо Перемогу!

 

Черкаська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори