Установча нарада Ради ветеранів обласної організації Профспілки

25 січня 2023 року в онлайн-режимі на платформі Microsoft Teams за участі заступників голови обласної організації Профспілки Ніни Плясунової, Руслана Пархоменка, директора Обласного Будинку вчителя  Світлани Панченко, працівників апарату обкому, голови обласної Ради ветеранів Тамари Пальтової  було проведено установче  засідання Ради ветеранів праці Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Спочатку до присутніх з вітальним словом звернулася Ніна Плясунова, яка  розповіла про діяльність обласної організації Профспілки під час воєнного стану та побажала, щоб наступна зустріч  відбулася найближчим часом,  після нашої Перемоги, в мирній Україні.

Світлана Панченко розповіла про волонтерську діяльність Обласного Будинку вчителя, до якої активно доєднуються голови територіальних та первинних організацій Профспілки.  Також вона презентувала присутнім голову Ради ветеранів Тамару Пальтову. 

Тамара Андріївна привітала ветеранів, у яких нещодавно був день народження та окреслила ряд  організаційних питань, зокрема, про Положення, обов’язки членів президії,  план засідань і план роботи Ради ветеранів  на 2023 рік.

Приємним було спілкування із Галиною Шевчик, головою Ради ветеранів працівників обкому Профспілки. 

Також до слова були запрошені голови ветеранських організацій міста Черкаси, Черкаського та Уманського районів.

На завершення до присутніх звернувся Руслан Пархоменко, який наголосив на важливості  співпраці між ветеранами та молоддю.

Ветерани праці, об’єднані Черкаською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України,  тепер матимуть змогу працювати разом,  спілкуватися, ділитися своїми враженнями та емоціями.

Це своєрідний старт для подальшої плідної роботи. 

Черкаська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори