Засідання президії та ІІІ пленуму обкому Профспілки

Добігає кінця насичений подіями 2021 рік, час підбивати підсумки та озвучувати плани на прийдешній 2022 рік.

22 грудня 2021 року в Обласному Будинку вчителя відбулося чергове засідання президії обкому Профспілки. Вперше за довгий час члени президії мали змогу зібратися наживо та були дуже раді зустрічі. 

Члени президії затвердили план роботи Черкаського обласного комітету Профспілки Працівників освіти і науки України на 2022 рік,  положення про виплати грошового та матеріального заохочення, уточнили кошторис Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2021 рік, проаналізували результати перевірки статутної (організаційної, фінансово-господарської) діяльності територіальних організацій Профспілки: Маньківської, Тальнівської районних, об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Великохутірської, Драбівської, Шрамківської територіальних громад. Розглянули ряд інших важливих питань та прийняли відповідні  рішення. 

Також у цей день у змішаному режимі  проведено ІІІ пленум Черкаського обкому Профспілки, для членів президії – у режимі офлайн, для голів територіальних організацій Профспілки усіх рівнів – у режимі онлайн на платформі Microsoft Teams. Загалом до роботи долучилися 62 уповноважених спілчан.

Анатолій Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, доповів про діяльність Профспілки у 2021 році щодо захисту економічних, трудових і соціальних інтересів членів Профспілки, оголосив завдання діяльності Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2022 рік та привітав присутніх із прийдешніми новорічними й різдвяними святами.

Ніна Плясунова, заступниця голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, ознайомила присутніх із змінами у складі комітету Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. До складу обкому Профспілки включено новообраних голів територіальних організацій Профспілки.

Делегати обмінялися думками і вирішили звернутися до органів влади із пропозицією розширити перелік категорій педагогічних працівників, які можуть претендувати на освітню субвенцію від держави.

Пленум взяв до уваги всю озвучену інформацію та прийняв відповідні рішення і постанови.

 

Черкаська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори