Розширене засідання президії Черкаського обкому Профспілки

25 лютого 2021 року відбулося розширене засідання президії Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Одна частина засідання, вперше за довгий час карантину, відбулася у форматі живого спілкування членів президії в обласному Будинку вчителя, де було розглянуто ряд питань, які потребували активного обговорення і прийняття рішень. При цьому були дотримані всі санітарно-епідеміологічні вимоги – дистанція та обмежена кількість учасників.

У другій частині до роботи онлайн доєдналися голови міських, районних організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій закладів вищої і професійно-технічної освіти. Були заслухані і затверджені зведені звіти з основних розділів роботи Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки за 2020 рік, обговорено і затверджено бюджет на 2021 рік.

Ухвалено рішення про скликання ІІІ пленуму Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

Затверджено Положення про виплати грошового та матеріального заохочення, нагородження членів Профспілки.

Визначено основні засади організації навчання профспілкового активу у 2021 році. Були розглянуті й інші питання порядку денного, з яких прийняті відповідні рішення.

Насамкінець роботи відбулася презентація оновленого офіційного вебсайту обласної організації Профспілки – https://pon.ck.ua

 
 

Схожі публікації


Догори