Рівненщина. Працюємо на результат

3 лютого, вперше в 2021 році, наживо відбулося розширене засідання президії обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України. Сам факт безпосередньої участі кожного керівника територіальної профспілкової організації в заході додав активності, конструктивізму, діловитості при розгляді питань порядку денного, в прийнятті рішень.

Зокрема, було затверджено, з певними поправками, «План основних заходів обласної ради Профспілки на перше півріччя 2021 року», « Бюджет обласної ради Профспілки на поточний рік». Прийнята обласна Програма «Оздоровлення і відпочинок членів Профспілки та їх дітей» на 2021 рік. Оновлено склад кадрового резерву на заміщення керівних виборних посад обласної організації Профспілки.

Прийнята постанова про відзначення переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

У другій частинні зібрання профспілкового активу відбулася зацікавлена дискусія щодо діяльності профспілкових організацій в умовах адміністративно-територіальної реформи, правового захисту спілчан в нинішній ситуації, колективно-трудового врегулювання трудових відносин в нових умовах тощо.

Голова обласної організації Профспілки Юрій Кравець подякував головам територіальних організацій за оперативну, успішну роботу з реформування структури обласної організації Профспілки, перереєстрацію районних організацій Профспілки, що діяли в ліквідованих адміністративних районах, в об’єднані територіальні організації Профспілки. 

 

Прес центр ООП

Схожі публікації


Догори