Онлайн-пленум підбив підсумки 2020 року та окреслив плани на 2021 рік

Відбувся ІІ пленум Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн. Голова обласної організації Профспілки Анатолій Стеценко проінформував про підсумки IX з’їзду ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та основні напрями роботи на наступні роки.

З актуальними питаннями в організаційних ланках виступили:

  • Іван Попенко, голова Канівської міської організації Профспілки, про захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, підвищення престижу педагогічної праці, професійного рівня педагогів.

  • Валентин Хитрук, голова первинної профспілкової організації Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини, про здійснення соціальної підтримки здобувачів вищої освіти та учнівської молоді.

  • Любов Кузьменко, голова Уманської міської організації Профспілки, про захист соціально-культурних інтересів членів Профспілки, а також їхніх сімей.

  • Ганна Федорченко, голова Черкаської міської організації Профспілки, про організаційне та фінансове зміцнення, інформаційне забезпечення.

  • Людмила Лосіцька, заступник голови обласної організації Профспілки, голова Золотоніської районної організації Профспілки, про здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю, правовий захист членів Профспілки.

Про дотримання виконавчої дисципліни в напрямах зміцнення Профспілки, вимог Статуту та рішень виборних органів Профспілки проінформувала Ніна Плясунова, заступник голови обласної організації Профспілки, голова Смілянської районної організації Профспілки.

Після пленуму відбулося розширене засідання президії, де були обговорені питання: про шляхи реорганізації структури Черкаської обласної організації Профспілки Працівників освіти і науки України в ході реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади; затвердження плану роботи Черкаської обласної організації Профспілки Працівників освіти і науки України на 2021 рік; про нагородження і фінансові питання.

Наприкінці засідання Анатолій Стеценко привітав усіх спілчан з прийдешніми Новорічними святами, побажав всім міцного здоров’я, щастя, успіху, достатку та свіжих сил для нових звершень.

Черкаський обком Профспілки

Схожі публікації


Догори