Одещина: онлайн-пленум про підсумки 2020 року та плани на 2021

18 грудня 2020 року відбувся ІІ пленум обласного комітету Одеської обласної організації Профспілки. За вимогами сучасності його провели в онлайн-форматі на платформі Zoom.

На порядку денному розглядалося 4 важливих питання:

  • про заходи щодо виконання критичних зауважень, висловлених на ХХ звітно-виборній конференції обласної організації Профспілки та на зборах і конференціях у підвідомчих організаціях;

  • про виконання кошторису обласного комітету за 2020 рік та затвердження кошторису на 2021 рік;

  • про зміни до Угоди між Департаментом освіти і науки Одеської облдержадміністрації та Одеським обласним комітетом Профспілки на 2016-2020 роки;

  • про склад секцій освіти та вищої школи обласного комітету Одеської обласної організації Профспілки.

З першого питання порядку денного доповідала голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук. Вона звернула увагу на найчисельніші зауваження, які стосувалися фінансування закладів освіти, розмірів посадових окладів освітян, встановлення доплат і надбавок. Обласним комітетом розроблено Заходи щодо виконання критичних зауважень і пропозицій, висловлених у ході звітно-виборчої кампанії в Одеській обласній організації Профспілки. Контроль за їх виконанням відбуватиметься постійно як обласним комітетом, так і профспілковими органами організаційних ланок обласної організації Профспілки.

Про виконання кошторису обласного комітету за 2020 рік та затвердження кошторису на 2021 рік доповіла головний бухгалтер обласного комітету Тетяна Кузнецова.

Жвава дискусія розгорнулася навколо змін до Угоди між Департаментом освіти і науки та обласним комітетом Профспілки. Присутні на пленумі цікавилися механізмом надання матеріальної допомоги спілчанам, що хворіють або перехворіли на коронавірусну хворобу.

На фінальному етапі пленуму було затверджено склад секцій освіти та вищої школи обласного комітету та положення про них. Водночас визначено керівників секцій та їх заступників.

Наприкінці голова обласної організації Профспілки Любов Корнійчук провела віртуальне нагородження профспілкових організацій Почесними грамотами ЦК Профспілки та Федерації профспілок України за підсумками оздоровчої кампанії 2020 року.


Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори