Перше засідання новообраної президії комітету обласної організації

27 лютого 2020 року відбулося перше засідання президії комітету обласної організації, яку було обрано після звітно-виборної конференції.

Президія спільно з колегією Управління освіти і науки  Чернігівської ОДА розглянула підсумки  участі трудових колективів у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти області у 2019 році. Переможцями  регіонального етапу І категорії одноголосно визнано колективи:

І місце – комунальний заклад  « заклад дошкільної освіти №3 «Дитяча академія» Чернігівської міської ради завідувач Т.Т. Бочок, голова первинної профспілкової організації В.В. Шовкова);

ІІ місце – Кинашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борзнянської районної ради Чернігівської області ( директор Н.М. Прядка, голова первинної профспілкової організації  І.О. Саєнко);

ІІІ місце – заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Джерельце» Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області (директор Т.Г. Виноградська, голова первинної профспілкової організації А.М. Грицик)

Члени президії прийняли рішення матеріали переможця подати до Центральної оглядової ради та оголосити Подяку закладам освіти за участь у ІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України.

З цього питання президія прийняла рішення ініціювати внесення змін до Положення про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у зв’язку із створенням органів управління освітою ОТГ та різним їх статусом, відсутністю колегій в деяких органах управління освітою, створенням Первинних профспілкових організацій на рівні ОТГ.

На виконання обласної  Програми оздоровлення і відпочинку членів Профспілки  та членів їх сімей у 2020 році президія прийняла рішення придбати путівки на оздоровлення дорослих і дітей і затвердила попередній їх розподіл згідно з заявками районних, міських, первинних профспілкових організацій територіальних громад та закладів вищої і професійно-технічної освіти.

За поданням профспілкових комітетів закладів вищої освіти  члени президії  призначили сім стипендій комітету обласної організації кращим профспілковим активістам-студентам. Розмір стипендії обласного комітету на 5% більше академічної.

Президія розглянула  виконання бюджету комітету обласної організації за 2019 рік та  ряд інших робочих питань і прийняла відповідні рішення.

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори