У центрі уваги президії – охорона праці

9 лютого 2017 року відбулося засідання президії комітету Чернігівської обласної організації Профспілки. На засіданні були підведені підсумки участі колективів закладів освіти області у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти у 2016 році.

Розглянувши матеріали обласної оглядової комісії, керуючись Положенням про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України президія комітету Чернігівської обласної організації Профспілки визнала переможцями регіонального етапу огляду-конкурсу І категорії колективи Ічнянської гімназії імені Васильченка (директор Троян Л.В., голова первинної профорганізації Левадна Л.В.) та Чернігівського дошкільного навчального закладу № 52 (завідувач Цісельська В.М., голова первинної профорганізації Камінська Л.Ю.).

Члени президії внесли пропозицію оголосити  Подяку управління освіти і науки облдержадміністрації та обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за участь у ІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України колективам, які взяли участь у огляді-конкурсі.

Президія розглянула питання щодо участі організаційних ланок обласної організації у проведенні Року первинної профспілкової організації, оголошеного Федерацією профспілок України, та затвердила відповідні заходи.

Значну увагу члени президії приділили Програмі обласної організації по оздоровленню та відпочинку членів Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та їхніх дітей, на здійснення якої у 2017 році передбачено більше 530 тисяч гривень.

Рішенням президії призначено стипендію комітету обласної організації Профспілки кращим профспілковим активістам-студентам відповідно до клопотань первинних профспілкових організацій студентів ВНЗ. Розмір цієї стипендії вищий за академічну.

Президія комітету прийняла звернення до депутатів Верховної Ради України та Міністерства освіти і науки України щодо діяльності  коледжів та технікумів по підготовці фахівців за  освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста та звернення до голів райдержадміністрацій, районних та міських рад, об’єднаних територіальних громад щодо підвищення тарифних розрядів посадових окладів педагогічних працівників дошкільних та позашкільних закладів.

На порядок денний було винесено ряд інших робочих  питань і прийнято відповідні рішення.

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори