Засідання президії Чернігівського обкому Профспілки: рішення, підсумки, плани

На порядок денний президії було винесено ряд важливих питань діяльності обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Зокрема, підбито підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти області у 2017 році.

Спільним рішенням колегії Управління освіти і науки обласної державної адміністрації та президії комітету обласної організації Профспілки переможцями регіонального етапу огляду-конкурсу І категорії визначено колективи:

  • І місце – Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 21 «Калинонька» комбінованого типу Ніжинської міської ради (директор Т.С. Пищик, голова первинної профорганізації Л.О. Сергієнко);

  • ІІ місце – Ічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ічнянської районної ради (директор О.В. Колесніченко, голова первинної профорганізації А.М. Кириченко);

  • ІІІ місце – Комунального закладу «Седнівський навчально-виховний комплекс» Чернігівської районної ради (директор В.М. Іванов, голова первинної профорганізації Л.Г. Машкіна).

Прийнято рішення іншим закладам – учасникам конкурсу – оголосити подяку управління освіти і науки облдержадміністрації та обласної організації Профспілки за участь у ІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах.

Президія проаналізувала здійснення обласної Програми оздоровлення та відпочинку членів Чернігівської обласної організації Профспілки та їхніх дітей та затвердила план оздоровлення у 2018 році. Програмою у 2018 році передбачено збільшення путівок на оздоровлення матері і дитини, оздоровлення членів Профспілки у пансіонаті «Пролісок» м. Трускавець, санаторії «Остреч» та оздоровлення дітей у оздоровчих таборах.

Члени президії підвели підсумки проведення Року первинної профспілкової організації та визначили 16 кращих первинних профспілкових організацій. Прийнято рішення нагородити ці організації Почесними грамотами та цінними подарунками, а з їхнім досвідом роботи ознайомити профспілковий загал.

На виконання плану роботи комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2018 рік з метою популяризації серед членів Профспілки здорового, активного способу життя президія затвердила Положення про обласну Спартакіаду серед членів обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

За пропозицією студентських профспілкових комітетів президія прийняла рішення про призначення стипендії комітету обласної організації Профспілки кращим профспілковим активістам-студентам за підсумками зимової сесії.

Президією розглянуто ще ряд питань з організаційної, фінансової та правової роботи і прийнято відповідні рішення.


Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори