Засідання президії Дніпропетровської організації Профспілки

8 грудня 2021 року, в режимі офлайн відбулося чергове засідання президії Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Під час роботи засідання розглянуто актуальні питання серед яких – про проведення V пленуму комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, його порядок денний, про делегування представників обласної організації Профспілки до міських Координаційних рад профспілок. 

Члени президії окреслили завдання та перспективи діяльності організації, затвердили План основних заходів обкому Профспілки та проект бюджету на 2022 рік, заслухали та затвердили інформацію. 

Прийнято рішення про взяття на облік до структури Дніпропетровської обласної організації Профспілки новоутворенні профспілкові організації: Піщанську сільську організацію Профспілки працівників освіти і науки України, первинну профспілкову організацію Комунального закладу освіти «Першотравенський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Берегиня» Дніпропетровської обласної ради».

Заслухані ряд інших питань і прийняті відповідні постанови.


Дніпропетровська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори