Відбулося установче засідання новоствореної Ради молоді

У середу, 18 січня 2023 року, новостворена Рада молоді, що працює та навчається Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України провела своє перше, установче засідання. Лейтмотивом такої напівформальної онлайн зустрічі став «пошук спільного контексту» серед делегатів.

Зустріч розпочалася із конкретизації завдань засідання та знайомства членів молодіжки одне з одним. Учасники ділилися своїм профспілковим, дехто педагогічним досвідом, розповідали про захоплення та свій шлях до лідерства серед молоді.

Голова ради молоді, що працює та навчається, Руслан Пархоменко, під час зустрічі ознайомив делегатів із структурою обласної організації Профспілки, розповів про працівників Офісу обкому, згадав про компетенції Ради молоді, її кількісний склад та структуру.

Під час інтерактивної частини зустрічі учасники окреслили такі потреби молоді як: достойна оплата праці, співпраця з іншими організаціями профспілки, захист професійних прав, зміцнення, розширення, поповнення профспілок молоддю тощо. 

У той же час члени Ради молоді, що працює та навчається вважають, що профспілки є інструментом заохочення до праці, допомоги студентам у працевлаштуванні, організатором навчальних заходів.

Наостанок профспілкові лідери отримали завдання виконання яких стане наріжним каменем у роботі Ради молоді. 

 

Черкаська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори