Засідання президії Черкаського обкому Профспілки

У непростий час воєнної агресії росії проти України Профспілка продовжує захищати соціально-економічні, трудові інтереси освітян, переймається життям кожного закладу освіти області та допомагає нашим захисникам і захисницям.

10 листопада 2022 року у приміщенні Обласного Будинку вчителя відбулося чергове засідання президії Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України. Саме в цей день, два роки тому, відбулася знакова ХХ звітно-виборна конференція Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На початку роботи Анатолій Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, вручив подяки Черкаського обласного комітету Профспілки за кращу організацію оздоровлення членів Профспілки та їхніх дітей влітку 2022 року Золотоніській (голова – Кіян Оксана Петрівна), Смілянській (голова – Сташенко Наталія Володимирівна), Канівській (голова – Попенко Іван Пилипович) міським організаціям Профспілки. Також варто зазначити, що Черкаську обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки України та ряд первинних профспілкових організацій області нагороджено почесними грамотами Центрального комітету Профспілки. Хоча й показники з цього виду діяльності значно поступаються тим, які були досягнуті до війни, в умовах сьогодення це також потребує значних зусиль і тому заслуговує на подяку.

На порядку денному розглядалися, зокрема, питання про соціальний діалог Профспілки з органами влади з питань освіти, про скликання V пленуму Черкаського обласного комітету Профспілки, про стан дотримання статутних норм щодо забезпечення організаційного та фінансового зміцнення територіальних, первинних організацій Профспілки, про захист соціально-економічних прав та гарантій працівників освіти і науки з питань оплати праці, про нагородження членів Профспілки та профспілкового активу обласної організації Профспілки, про звернення голів територіальних, первинних організацій Профспілки щодо фінансової підтримки, грошового, матеріального заохочення членів Профспілки та про передплату профспілкових видань на 2023 рік тощо.

Члени президії розробили алгоритм дій щодо соціального діалогу  Профспілки з органами влади, затвердили положення Ради ветеранів праці та Ради молоді Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка працює та навчається.

Продуктивна робота членів президії у форматі круглого столу дала змогу детально розглянути і ухвалити ряд важливих рішень організаційного характеру та обмінятися досвідом роботи. 

Тримаємо стрій! Разом до Перемоги!

 Черкаська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори