Розширене засідання президії Запорізької обласної організації Профспілки

9 лютого 2023 року відбулося чергове засідання президії комітету Запорізької обласної організації галузевої Профспілки. Це засідання проводилося онлайн у розширеному форматі.

У проведенні таких заходів сьогодні є ряд перепон: відсутність електроенергії, зв’язку, інтернету на окупованих територіях та в зоні бойових дій, втручання окупаційних та колаборантських адміністрацій у діяльність профспілкових організацій, їх лідерів і активу. Але цього разу засідання відбулося продуктивно та злагоджено і учасники розглянули ряд важливих та актуальних питань.

Заступник голови Юрій Юдін проаналізував організаційний стан та динаміку членства в 2022 році. Він зауважив, що більшість територій області (більше 60%) є окупованими російськими військовими або знаходяться в зоні активних бойових дій і це унеможливлює збір інформації і статистичних даних. Крім вищезазначених причин він назвав також захват окупантами закладів та установ освіти, призначення ними колаборантських адміністрацій, знищення документації, у тому числі і профспілкової. З цих причин не вдалося зібрати інформацію з 7 районних, територіальних, об’єднаних, міських організацій. І хоча більшість організацій прозвітували, але загальна картина динаміки членства в Профспілці є недостатньо об’єктивною. Це говорить про значний резервний об’єм організаційної роботи в після воєнний час.

Головний бухгалтер Ольга Піскун проінформувала президію про виконання профспілкового бюджету обласної організації Профспілки за 2022 рік.

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності обласної організації Профспілки доповіла член обласної ревізійної комісії, бухгалтер ППО НУ «Запорізька політехніка» Тетяна Конькова.

Розширена президія також розглянула питання нагородження, надання матеріальної допомоги.

Голова обласної організації Профспілки Надія Гринь організувала обговорення усіх питань, прийняття відповідних рішень і постанов та узагальнила висновки роботи.

Учасники відзначили оперативність, конструктивність, чіткість заходу, високе інформаційне і статистичне насичення.


Пресслужба обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори