105-а річниця від Дня народження Василя Сухомлинського

28 вересня 2023 року світова педагогічна спільнота відзначає 105-у річницю від дня народження кандидата педагогічних наук, директора Павлиської середньої школи Василя Олександровича Сухомлинського. 

В Олександрійському педагогічному фаховому коледжі, що має ім’я видатного земляка, пройшли ряд заходів на вшанування його пам’яті: радіолінійка «Альма-матер Великого Митця», тренінг для студентів випускних груп «В. Сухомлинський і сучасність», екскурсії груп нового набору до музею В.О. Сухомлинського, тематичні виховні години та ін.

Особливою подією цього вересневого дня стала фольк-толока «Свято хліба». На захід завітали поважні гості з Кіровоградської області та м. Олександрії. У вітальному слові директор коледжу Анатолій Литвин зазначив, що досвід В.О. Сухомлинського вивчають і впроваджують у всьому світові, а Свято хліба було однією з добрих традицій у Школі під Голубим Небом, яку він очолював. 

До присутніх працівників педагогічного коледжу, студентів, їхніх батьків та запрошених ветеранів праці зі словами привітань звернулися заступник голови обласної ради Юрій Семенюк і директор департаменту освіту та науки Кіровоградської ОДА Ельза Лещенко. Усі, хто мав слово, дякували Силам оборони України за можливість працювати й бути учасниками подібних заходів.

Кожна навчальна група педагогічного коледжу підготувала й презентувала композицію з хлібних виробів та осінніх дарів природи. Свято завершилося частуванням і принесло його господарям та гостям приємні незабутні враження!

Педагогічний коледж дякує за допомогу в організації й проведенні свята ПК «Олександрійський міський театр» та зразковому хореографічному колективу «Усмішка» (керівник Вікторія Черкаська).


 

За матеріалами – Олександрійський педколедж

Схожі публікації


Догори