Семінар у Червонограді

З 1 вересня 2023 року набуло чинності нове Положення про атестацію педагогічних працівників. Незважаючи на коментарі розробників цього документу, тлумачень експертів, вебінарів, нарад – у процесі практичного застосування Положення виникає чимало проблем і запитань. 

Щоб отримати правильні відповіді, Червоноградська організація Профспілки запросила на семінар для директорів, голів профорганізацій, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації заступника голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Мар’яна Калина. 

Досвідчений профспілковий юрист під час презентації подав фаховий коментар норм Положення, зробивши акцент на особливостях практичного застосування його, а  також звернув увагу на ініціативність працівника у підвищенні кваліфікації. 

126 учасників семінару мали можливість очного спілкування – і тому ставили десятки запитань не лише з питань атестації, а також з трудового законодавства, оплати праці та ін. Найактивнішим був директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ярослав Антонів. 

Жваво дискутували керівники гімназій Уляна Свйонтек, Петро Шкілюк, Олександр Суханов, дошкільних закладів Наталія Стефанів, Надія Пукач, Будинку дитячої творчості Наталія Дашковська, голови профорганізацій Марія Пташник, Наталія Мащак та інші. Рядові спілчани вишикувались у чергу до лектора для індивідуальних консультацій – і кожен з них отримав кваліфіковану відповідь. 

Дякуючи Мар’яну Мироновичу за отримані знання і поради, слухачі запросили його на нові зустрічі. Червоноградські освітяни вдячні нашим воїнам ЗСУ за можливість працювати і навчати дітей, тому долучаються до збору коштів на автомобіль   для захисників  2 Батальйону оперативного призначення.

 

За матеріалами Миколи Колесника, 

голови Червоноградської міської організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори