Про безпеку життєдіяльності освітнього процесу

Так можна сказати про сутність онлайн-семінару з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області для профактиву, працівників централізованих бухгалтерій, керівників освітніх закладів регіону з ініціативи Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України під керівництвом Марії Яцейко, яка й відкрила зустріч, та команди юристів цієї громадської професійної спілки.

Від Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області із ґрунтовними роз’ясненнями виступила заступниця начальника Наталія Лужецька.

З докладною презентацією слухачів ознайомила Ольга Оприско – начальник відділу перевірки правильності розрахунку розміру страхових виплат у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Учасниками стали понад сотня зацікавлених осіб. Цьому семінарові передувала навчально-інформаційна робота заступника голови обласної організації Профспілки Мар’яна Калина з соціальними партнерами в територіальних громадах за участі заступниці начальника управління контрольно-перевірочної роботи – начальниці відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Наталією Скіркою, що стало своєрідним індикатором вразливих і важливих питань, винесених на ділову нараду за участі фахівців ПФУ. Підсумковим акордом й стало проведення вищезгаданої зустрічі 13 грудня.

Метою наради стало практичне роз’яснення представниками Пенсійного фонду порядку призначення та нарахування страхових виплат у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності застрахованими особами а також порядок подання страхувальником відомостей про належність працівника до професійних спілок та осіб, що підлягають обов’язковим медичним оглядам для обліку в електронній формі на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Найважливіше в серії цих навчальних нарад та семінарів – їх комплексність, що забезпечила початкова територіальність проведення. Учасники з обох сторін були готові до ділового діалогу і зосереджені на своїх і загальних тематичних питаннях. Це добра практика, яка допоможе освітянській територіальній Профспілці й надалі проводити креативну комунікацію з активом та соціальними партнерами.

Окрім докладної презентації наші слухачі отримали відповіді на цілий ряд питань, із якими зустрічаються в повсякденній роботі. 

Зустріч пройшла у дружній і сприятливій атмосфері, є домовленість про співпрацю і наступні, ширшого плану, зустрічі.

 

Львівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори