В Університеті Грінченка шанують пам’ять Героїв – Захисників України

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відкрили Галерею пам’яті, щоб вшанувати грінченківців, які загинули, захищаючи Україну.

«Наразі на фронті 39 студентів і викладачів Університету Грінченка. На жаль, 13 грінченківців загинули. Тому ми відкриваємо Галерею пам’яті, щоб віддати шану Героям, які загинули на полі бою, захищаючи Батьківщину», – наголосив на її відкритті проректор, голова комісії з реорганізації Університету Грінченка Олександр Турунцев.

За його словами, з перших днів війни багато студентів і працівників столичного вишу вступили до лав ЗСУ й зараз перебувають у гарячих точках, виявляючи небачений героїзм, ризикуючи власним життям у боротьбі з російським агресором.

Галерея знаходиться в корпусі за адресою: вул. Левка Лук’яненка, 13-б, 1-й поверх.

До Дня Збройних Сил України грінченківська спільнота також організувала благодійний аукціон творів мистецтва, виготовлених викладачами та студентами під назвою «Університет Грінченка – Янголам-Охоронцям – Збройним Силам України». Кошти від продажу надіслані на потреби Захисників України.

8 грудня 2023 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулися урочистості до Дня Університету, 160-ої річниці від дня народження Бориса Грінченка та 30-річчя відновлення імені Бориса Грінченка в назві Університету «Грінченко – наш сучасник».

Урочистості розпочалися з нагородження воїнів-грінченківців медалями «Честь. Слава. Держава» – за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, героїзм, бойові заслуги в захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Відзнаки вручив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

 

За матеріалами – КМОППОіНУ 

Схожі публікації


Догори