Профспілка освітян столиці передала 100 дронів для ЗСУ

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України розпочала марафон «Освітяни столиці – ЗСУ» і вже задонатила Збройним Силам України понад 15 млн грн.

Станом на березень 2024 року Профспілка передала військовим 100 квадрокоптерів DJI MAVIC 3Е. Їхня загальна вартість складає понад 13 млн гривень.

«Дрони – це очі наших воїнів. Кожного дня безпілотники допомагають нашим захисникам і захисницям виконувати бойові завдання у боротьбі з російськими окупантами. Підтримуємо ЗСУ без упину», – зазначив голова Профспілки освітян міста Києва Олександр Яцунь.

Окрім цього, Профспілка постійно передає на фронт автотранспорт і комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, зарядні станції і комплекси, окопні свічки, пічки та індивідуальні засоби для обігріву, генератори, тепловізори, пристрої для очищення води. Це все потрібне для протистояння ворогу та збереження життя наших військовослужбовців.

Організація надає допомогу працівникам освіти, у сім’ях яких є загиблі та поранені внаслідок збройної агресії, у тому числі розпочала проєкт психологічної підтримки освітян.

Також організовано навчальний проєкт для освітян м. Києва з надання домедичної допомоги. Близько 1000 осіб пройшли відповідні тренінги.

Профспілка відзначена подяками та грамотами від підрозділів Сил оборони України.

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України дякує вчителям, вихователям, викладачам і студентам за згуртованість та вагомий внесок у наближення вистражданої перемоги над ворогом.

Разом переможемо!

 

Довідково:

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України розпочала свою історію з 1975 року. Наразі об’єднує 1077 первинних профспілкових організацій загальною чисельністю понад 95 тис. членів Профспілки.

Метою діяльності є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки.

Завдяки зусиллям Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України з 2007 року усім освітянам столиці виплачується «муніципальна» стимулююча надбавка за складність і напруженість у роботі в розмірі 20% посадового окладу.

З початком війни організація набула ознак волонтерства. Пріоритетними завданнями стали:

  • підтримка ЗСУ;
  • надання юридичної допомоги членам Профспілки;
  • ведення соціального діалогу з владою;
  • реалізація окремих проєктів, зокрема оздоровлення дітей освітян столиці.


За матеріалами – Київська міська організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори