Конференція трудового колективу КПІ: особливості роботи в умовах війни

1 вересня 2022 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася конференція трудового колективу, на якій виступив голова Профспілки освітян м. Києва Олександр Яцунь.

«У цей важкий для країни час ми повинні зберегти кожного учня, вихователя, вчителя, викладача. Одне з нагальних державних завдань запобігти відтоку людського капіталу з України. Усвідомлюючи складність наповнення столичного і державного бюджетів, профспілка наразі не вимагає збільшення оплати праці педагогічних та науково-педагогічних працівників», – зазначив Олександр Яцунь.

Також він розповів, що з перших днів російської агресії Профспілка міста Києва допомагала Збройним Силам України. Понад 10 млн. грн. було передано на потреби наших воїнів. Також надана допомога сім’ям освітян, де є загиблі або поранені. Забезпечуються комп’ютерним обладнанням освітяни – внутрішньо переміщені особи, які працевлаштовуються в навчальних закладах міста Києва. Підтримку отримав і Маріупольський державний університет.

Наприкінці виступу Олександр Яцунь побажав усім присутнім витривалості, сили духу, мирного неба і перемоги.

 Київська міська організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори