Профспілка освітян Києва йде на масштабні протестні заходи

26 вересня 2018 року в Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулися збори голів первинних профспілкових організацій закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, вищої освіти Києва, під час яких було обговорено питання недостатнього обсягу освітньої субвенції для міста.

Завдяки такому «подарунку» від Кабінету Міністрів України освітяни столиці не отримають грошову винагороду до Дня працівників освіти, скасовуються надбавки за престижність педагогічної праці, складність і напруженість у роботі.

У зв’язку з цим, станом на 26 вересня 2018 року освітяни зібрали понад 50 тисяч підписів на підтримку звернення до Кабінету Міністрів України щодо збільшення обсягу освітньої субвенції для м. Києва.

Участь у роботі зборів взяли заступники голови Київської міської державної адміністрації В.М. Мондриївський та Г.В. Старостенко, перший заступник директора Департаменту освіти і науки В.Ю. Челомбітько.

На зборах одноголосно вирішено провести 4 жовтня 2018 року акцію протесту освітян столиці

27 вересня 2018 року Київрада звернулася до Кабінету міністрів України з вимогою переглянути розмір освітньої субвенції для столиці на 2018 рік та передбачити у бюджеті країни на 2019 рік освітню субвенцію для столичних вчителів у повному обсязі!

За таке рішення сьогодні проголосували 85 депутатів.


Завантажити резолюцію зборів resolution20180926.pdf [146.76 Kb][37] Завантажити Переглянути документ онлайн  

Київська міська організація Профспілки

Схожі публікації


Догори