Рекорд встановлено – 5359 окопних свічок для ЗСУ

Цими вихідними первинна профспілкова організація студентів НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» організувала акцію зі встановлення рекорду України з виготовлення окопних свічок. 

До акції долучилися студенти та викладачі КПІ та небайдужі люди разом зі своїми родинами. Більше 150 осіб виготовили за добу 5359 окопних свічок для наших захисників на передовій.

Як повідомив голова студентського профкому Ігор Степанюк, акція приурочена до Міжнародного дня волонтерів. За його словами, до акції долучилися Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України, професійні свічкарі, різні спільноти, серед яких «Окопні свічки». «Сподіваємося, що наші свічки зігріють наших хлопців та допоможуть якнайшвидше здобути перемогу», – зазначив Ігор Степанюк.

Інна Беднарська, викладач кафедри теплової та альтернативної енергетики повідомила, що до цього дня вже було зроблено 4500 свічок, які вже гріють наших хлопців, це приблизно 22 тис годин тепла. Але їх робили частинами, а не протягом доби.  

Учасники акції прокоментували, чому вони вирішили долучитися до акції

«Мені було цікаво долучитися до акції і допомогти нашим хлопцям зігрітися», – Тетяна Крипковьска, студентка факультету електроніки.

«Ми прийшли сюди підтримати наших військовослужбовців, які захищають нашу землю, цілісність нашої держави. Ми хочемо зігріти їх морально. Їм там зараз дуже важко», – Євгенія Шуміна, студентка факультету ІСЗІ.

«Прийшла, щоб допомогти нашим захисникам, адже вони знаходяться в складних умовах», – Софія Пісоцька, студентка факультету прикладної математики.

«Нашим військови набгато важче зараз там, ніж нам тут в тилу. На одного військового має працювати в тилу 10 людей. Нас тут більше зараз, тому намагаємося підтримувати наших хлопців», – Сергій Прииз. 

Одразу після завершення акції окопні свічки відвезуть нашим військовим, яким зараз так потрібне тепло. 

Разом до перемоги!

 

Київська міська організація Профспілки 

 

Схожі публікації


Догори