Нові дерева – окраса НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»

4 листопада 2022 року територія біля корпусів НТУУ «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» поповнилися новими деревами.

За ініціативою керівництва НТУУ «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» та Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України відбулася висадка понад 40 саджанців дерев, серед яких дуби, ясени, акації та ін.

До озеленення доєдналися районні організації Профспілки освітян міста Києва, викладачі та студенти закладів вищої освіти столиці.

«Переконаний, що всі, хто сьогодні долучився до акції з висадки дерев і посадив хоча б одне деревце, зробили надзвичайно благородну справу. Я сподіваюся, що практика висадки дерев стане традиційною, адже закладаючи парки, висаджуючи молоді дерева, ми вносимо інвестицію у здорове та щасливе майбутнє нашого міста», - зазначив голова столичної Профспілки освітян Олександр Яцунь.

До висадки дерев долучилися і діти працівників КПІ імені Ігоря Сікорського, які допомагали загортати землю лопатками та поливати дерева. Можливо, через декілька років, вони будуть влаштовувати на цьому місці арт пікніки та згадувати як у період війни, як не було б важко їхнім батькам, вони продовжували жити і думати про майбутнє.

Усі бажаючі мали можливість зігрітися гарячими напоями та скуштувати смачне печиво і пиріжки.

Учасники акції висловили сподівання, що із зародженням молодих дерев прийде оновлення і нашої країни, ми переможемо і будемо жити у мирній Україні.

 

Пресслужба Київської міської організації Профспілки

 

Схожі публікації


Догори