У Києві презентували електронний учнівський квиток

Електронний учнівський квиток стане доступним усім школярам столиці у застосунку Київ Цифровий, водночас наявні пластикові картки продовжують діяти. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Київ є лідером впроваджень цифрових технологій у всіх сферах життя, зокрема в освіті. Ми продовжуємо розвивати цифровий освітній простір, застосовуючи дедалі більше електронних продуктів. Серед переваг Єдиного цифрового освітнього простору: вдосконалення освітнього менеджменту, автоматизоване формування звітів, моніторинг освітнього процесу та діяльності, якісна дистанційна взаємодія всіх учасників освітнього процесу», – сказав Валентин Мондриївський.

Детальніше, як замовити електронні учнівські квитки в Київ Цифровому. 

Одночасно презентували сервіс онлайн-запису до шкіл Києва. Він  створений для економії часу батьків і зменшення бюрократичних перепон під час запису дітей до школи. 

«…Його головна перевага – прозорість і простота запису. Батьки можуть подавати документи з будь-якої точки України чи з-за кордону без необхідності особистого відвідування закладу освіти. А місто може розвивати шкільні заклади, спираючись на актуальну статистику», – розповів заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Петро Оленич.

Пілотна версія електронного запису дітей у системі найближчим часом стане доступною в 13 школах столиці.

 

 

За матеріалами – КМДА 

Схожі публікації


Догори