Проєкт Easter Bunny: разом до Перемоги

2 травня 2024 року до Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова завітала делегація Молодіжної ради Федерації профспілок України. 

Профспілкові організації ХНУМГ імені О.М. Бекетова у рамках продовження роботи стратегічної сесії, розпочатої триденним профспілковим семінаром у місті Києві, презентували органайзинг профспілкового грантового центру.

Представники Молодіжної ради Федерації профспілок України на чолі з головою Іванною Храпко разом із ректором Університету Володимиром Бабаєвим, профспілковим активом, представниками Житлово-комунального коледжу приєдналися до Всеукраїнської акції «Посади калину до Перемоги», яка є символом незламної України.

Спільно із Молодіжною радою ФПУ було проведено засідання «Клубу юного ХНУМГика», яке відвідали 48 дітей. Дітки підготували великодні листівки для наших захисників, які будуть передані на фронт. 

На дітлахів очікувала анімаційна програма та цінні подарунки в тому числі і павербанки від Великоднього кролика, щоб навіть маленькі незламні харків’яни мали змогу освітити своєю енергією найтемніші часи.

У рамках проєкту передана допомога на військові збори нашим захисникам у розмірі 90 тисяч гривень. 

Разом до Перемоги!

 

Профспілкові організації ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Схожі публікації


Догори